Hala za hubičku a postavená do druhého dne? Je to možné!

Potřebujete uskladnit zboží a vaše dosavadní prostory vám pomalu dosluhují? Nebo jednoduše nejsou zcela vyhovující? Zbavte se jich a nechejte si postavit halu! Ne klasickou, ale montovanou!
Tu totiž (ve srovnání s klasickými stavěnými halami) nejenže pořídíte za směšný peníz, ale postavíte ji v horizontu několika hodin. Takovou halu tedy můžete přemisťovat, jak se vám zlíbí. A kam se vám zlíbí. Sen každého majitele skladových prostor se mění v realitu.

Haly, které stejně rychle složíte i rozložíte

Řeč je o velmi sofistikovaných halách z pera společnosti POLAK.CZ (http://www.haly-polak.cz/cs/plachtove-haly-265.html), která vám halu, v níž si zabruslíte, zahrajete tenis, squash nebo florbal stejně jako uskladníte letadlo, postaví na klíč. Na začátku byl prostý nápad (stejně jako z většinou dobrých vynálezů). Halu postavit podobně jako stan – nutno podotknout, že opravdu veliký stan z kvalitních materiálů .

Nové výrobní postupy a technologie

O tom, že ve společnosti POLAK.CZ vědí, co dělají, není pochyb. Montované plachtové haly a zastřešení těch nejvyšších kvalit svým zákazníkům (ty zahraniční nevyjímaje) dodává už dvacet let, což je dostatečně dlouhá doba nejenom na prověření jejich kvalit. Po celou dobu své působnosti specializovaní inženýři pracují na vývoji nových výrobních postupů a technologií.

Proč montovanou plachtovou halu?

Z několika důvodů. Prvním z nich je již zmíněná cena, která se samozřejmě ani zdaleka nepřibližuje k halám stavěným. Druhým důvodem je maximální mobilita haly. Snadno ji smontujete, demontujete a také snadno rozšíříte nebo propojíte s jinými stavbami.

Skladovací prostory snů

Když k tomu připočítáte téměř nulovou údržbu, budete mít před sebou skladovací prostory snů. Ty si navíc máte možnost „vyšperkovat“ k naprosté dokonalosti, ať již instalací zateplovacího a odvětrávacího systému či umělého osvětlení. Ještě váháte? Neměli byste!

Napsat komentář