Elektronářadí do dílny či domácnosti

Tyto nástroje mají jedno společné, k tomu aby Vám pomohli, potřebují zdroj energie. Dlouhý čas se používaly nástroje pevně zapojené do elektrické sítě, však dnes již jsou akumulátory tak dokonalé, že lze používat vrtačku či jiný nastroj mimo dosah elektrické sítě. Tyto nástroje na baterky jsou možná trochu slabší než nástroje do elektrické sítě, přesto pomohou ve většině situací svojí mobilitou.

Jedním z výrobců těchto mobilních zařízení je firma Einhell. Jedná se o firmu s velmi kvalitními produkty, kde počet nabízených produktů přesahuje tři tisíce. Firma je známá svým profesionálním jednáním a interní politikou zaměřenou na kvalitní výrobky za přijatelnou cenu. Einhell získal během svého rozvoje dobré hodnocení, proto dnes působí ve více než 40 zemích světa a zaměstnává stovky lidí. Kompletní úspěch této firmy spočívá také díky nabízenému sortimentu.

Nářadí do domácnosti

Zboží nabízené firmou Einhell by se dalo rozdělit na dva druhy. První druh je elektrické nářadí pro domácnost. Jde o nářadí určené na drobné úpravy, jak již bylo řečeno, spíše pro domácnost či kutily. Všechny produkty tohoto druhu jsou navíc modré, takže si je nikdo nemůže splést. Einhell se v tomto odvětví zabýval především přijatelnou cenou.

Profi nářadí

Druhý typ by se dal popsat jako profesionální nářadí. Má červenou barvu a hodí se spíše na stavby, kde je potřeba co nejvyšší výkon a spolehlivost. Toto profesionální nářadí je sice dražší než to pro kutily, však disponuje vysokou kvalitou, výdrží a pevností provedení. Tedy pro stavební firmy určitě dobrá investice.

Napsat komentář