Dřevěné podlahy dokonale zapadnou do jakéhokoliv interiéru

Dřevěné podlahy se svým přirozeným vzhledem dokonale zapadnou do moderního interiéru, ať už se jedná o rodinný dům, byt, ale třeba i komerční prostor. Dřevěné podlahy jsou zkrátka nezaměnitelné a nenahraditelné, navíc se chlubí hned několika výraznými vlastnostmi. V následujících řádcích vám prozradíme několik důvodů, proč zakomponovat právě dřevo do obytných místností.

Vzpomínáte si na dobu, kdy všichni chtěli laminátovou podlahu? Zřejmě už vypadá zastarale, a proto by měly být ve vašem hledáčku dřevěné podlahy. Přírodní materiál totiž nikdy nevyjde z módy, takže bude vypadat úžasně a trendy klidně i za dvacet let.

Dlouhá životnost

Dřevěné podlahy jsou univerzální a stylové, navíc mají velice dlouhou životnost. Dřevěné plovoucí podlahy jsou pevné a odolné, což znamená, že je nepoškodí ani běžné opotřebení. Stejně tak vás potěší, že můžete materiál renovovat, a tím oživit jeho vzhled i funkci.

Snadná údržba

Dřevo se velice dobře čistí, a tak je ideální volbou i pro alergiky, protože se na něm nehromadí prach a nečistoty jako třeba na kobercích. Špína, prach, pyl a další drobky, které by se jinak zachytily ve vláknech koberce, se vyčistí velice snadno a rychle.

Tepelněizolační vlastnosti

Dlažba se vyznačuje perfektní údržbou, nicméně je poměrně studená. Dřevěná podlaha je ve srovnání s touto alternativou mnohem teplejší pod nohama a poskytuje dokonalou rovnováhu mezi nenáročnou údržbou a pohodlím.

Pokud hledáte prodejce dřevěných podlah, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti SUPELLEX. V nabídce má dřevěné podlahy Esco, které existují hned v několika variantách. Zajímavá je také kolekce The Family, jež je stylová, osobitá a dokonale funkční. Vložte důvěru do dřeva. Zvýšíte tím i hodnotu samotné nemovitosti.