Atraktivní lokalita na Žižkově nabízí moderní bydlení

Vždy jste si představovali, že budete bydlet v novém moderním bytovém komplexu? Právě takový vzniká na Žižkově, přičemž nabízí vše, co můžete od bydlení této kategorie a vysokých standardů 21. století očekávat. Velkým trendem je pochopitelně minimalistický a elegantní prostor, který vás čeká i v těchto moderně vybavených bytech. V moderním stylu jsou laděny všechny obytné místnosti. Klidné prostředí lokality Na Vackově není zároveň ochuzeno o občanskou vybavenost, a rovněž možnosti kulturního vyžití či relaxace v okolí.

Možnosti relaxace i bohatý městský život

Okolí nově vznikajícího bytového komplexu vybízí k aktivitám, jako je třeba běh nebo cyklistika. Proběhnout se můžete jít do parku na Balkáně, vyrazit na kole můžete skrz vrch Vítkov, a to někdejším železničním tunelem. V současné době zde totiž vede cyklostezka. Bydlení na pražském Žižkově vás neochudí ani o kulturu. V blízkosti máte kino Aero, ale můžete se vydat také do některé z blízkých restaurací a hospůdek. Ty se nalézají v oblasti horního Žižkova. V budoucnu se můžete těšit také na nové městské centrum, které bude vybudováno na území bývalého nákladového nádraží Žižkov. Rezidenční čtvrť bude po finálním dokončení přilehlá ulici Malešická, kde bude stát:

  • 5 moderně koncipovaných rezidenčních objektů
  • 342 moderně vybavených bytů

Dispozice bytů a moderní architektura

Kterýkoliv z bytu, jenž vás zaujme, si můžete rezervovat. V případě vážného zájmu rozhodně stojí za zmínku možnost zvýhodněného financování hypotékou za bezkonkurenčních podmínek. Z hlediska velikostí jednotlivých bytů, nabízejí nové byty na Praze 3 dispozice od 1+kk do 5+kk. Ve všech se můžete spolehnout na dostatečné soukromí, což je zajištěno členitou architekturou budovy. Některé byty nabízejí balkóny či lodžie, které ještě zlepší pocit soukromí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *