Atraktivní lokalita na Žižkově nabízí moderní bydlení

Vždy jste si představovali, že budete bydlet v novém moderním bytovém komplexu? Právě takový vzniká na Žižkově, přičemž nabízí vše, co můžete od bydlení této kategorie a vysokých standardů 21. století očekávat. Velkým trendem je pochopitelně minimalistický a elegantní prostor, který vás čeká i v těchto moderně vybavených bytech. V moderním stylu jsou laděny všechny obytné místnosti. Klidné prostředí lokality Na Vackově není zároveň ochuzeno o občanskou vybavenost, a rovněž možnosti kulturního vyžití či relaxace v okolí.

Možnosti relaxace i bohatý městský život

Okolí nově vznikajícího bytového komplexu vybízí k aktivitám, jako je třeba běh nebo cyklistika. Proběhnout se můžete jít do parku na Balkáně, vyrazit na kole můžete skrz vrch Vítkov, a to někdejším železničním tunelem. V současné době zde totiž vede cyklostezka. Bydlení na pražském Žižkově vás neochudí ani o kulturu. V blízkosti máte kino Aero, ale můžete se vydat také do některé z blízkých restaurací a hospůdek. Ty se nalézají v oblasti horního Žižkova. V budoucnu se můžete těšit také na nové městské centrum, které bude vybudováno na území bývalého nákladového nádraží Žižkov. Rezidenční čtvrť bude po finálním dokončení přilehlá ulici Malešická, kde bude stát:

  • 5 moderně koncipovaných rezidenčních objektů
  • 342 moderně vybavených bytů

Dispozice bytů a moderní architektura

Kterýkoliv z bytu, jenž vás zaujme, si můžete rezervovat. V případě vážného zájmu rozhodně stojí za zmínku možnost zvýhodněného financování hypotékou za bezkonkurenčních podmínek. Z hlediska velikostí jednotlivých bytů, nabízejí nové byty na Praze 3 dispozice od 1+kk do 5+kk. Ve všech se můžete spolehnout na dostatečné soukromí, což je zajištěno členitou architekturou budovy. Některé byty nabízejí balkóny či lodžie, které ještě zlepší pocit soukromí.

 

Napsat komentář