Sháníte opravdu kvalitní doplňky stravy? Víme, kde si přijdete na to své

V posledních letech se doplňky stravy stávají naprosto přirozenou součástí našich životů. Není se čemu divit – dokážou kompenzovat nevhodně poskládanou stravu, které chybí důležité látky. Pokud chcete opravdu podpořit své zdraví, musíte si pečlivě vybírat konkrétní suplementy. Spousta z dostupných značek je totiž k ničemu. Kde najdete poctivé produkty?

Spolehněte se na české výrobce

Velkým problémem celé řady doplňků stravy je použití absolutně nevyužitelných forem vitamínů a minerálů. Příkladem je typický šumivý vitamin C z lékáren. Z tohoto oblíbeného produktu vaše tělo využije přibližně 4 % obsažených vitaminů. Z většiny hořčíkových přípravků využijete okolo 8 %. Trochu drahá sranda, nemyslíte?

Přesně proto nakupujte doplňky stravy pouze u malých a ověřených obchůdků, kde dbají na kvalitu. Dobrým příkladem je třeba populární prodejna Ekokočka v centru Vsetína. Majitelka této společnosti spolupracuje pouze s českými dodavateli, kteří dbají na přírodní, udržitelnou a malosériovou výrobu.

Ihned po navštívení prodejny vás překvapí pestrý výběr kosmetických přípravků – olejů, krémů, tělových mlék, šamponů, sér, peelingových přípravků, mýdel a podobně. Stejně tak si budete moci pořídit ověřené doplňky stravy pro zlepšení vašeho zdraví i krásy.

Zeptejte se majitelky

Nejste si jistí, jaká konkrétní kosmetika je vhodná pro váš typ pleti nebo vlasů? Řešíte specifický problém a nevíte si rady? Sháníte doplněk stravy pro zmírnění ženských potíží? Ať tak, či onak, zkušená majitelka Ekokočky se vám bude moc ráda věnovat.

Pokud máte Vsetín daleko, klikněte na internetové stránky pod výše vloženým odkazem. Dostanete se do e-shopu Ekokočka, kde si můžete v klidu objednat všechny kýžené položky. A co víc, objednávka vám dorazí do dvou až tří pracovních dní.