Prodej rodinných domů a bytů v Solnici

Chtěli byste bydlet v rodinném domě nebo v bytě v lokalitě Královehradeckého kraje? Velice zajímavou nabídku přináší projekt Zelené výhledy. Na tomto místě si můžete vybrat z několika rodinných domů a bytových jednotek. Užijte si úsporné bydlení v klidné oblasti, která je velmi atraktivní a vyhledávaná

Život v novostavbě, který si zamilujete

Toužíte po tom, bydlet v novostavbě? V lokalitě, která je atraktivní a nabízí vám přesně to, co hledáte? V současné době v Solnici probíhá projekt výstavby, který nabízí byty na prodej Solnice a prodej domů solnice nebo rodinné domy Kvasiny. Naleznete tu potřebnou občanskou vybavenost, zeleň a příjemné prostředí jako stvořené pro poklidný život Rezidence v Solnici – to je dokonalost přesně podle vašich představ, které si zkrátka velice rychle zamilujete.

Nabídka pasivních rodinných domů

Láká vás bydlete v energeticky úsporném domě? Pasivní rodinné domy Solnice různých kategorií a výměr splňují všechny předpoklady pro úsporné bydlení. Nadšeni budete z moderního designu a technologií v podobě perfektních izolačních vlastností, fotovoltaické elektrárny a dalších. Díky tomu je navíc také možné zažádat o dotaci Zelená úsporám, která může výrazně snížit vaše náklady na pořízení nového bydlení.

Byt pro jednotlivce, páry, seniory i rodiny s dětmi

Využijte lákavé nabídky na prodej bytů solnice v lokalitě, která je jako stvořená jak pro jednotlivce, tak i pro páry, seniory a rodiny s dětmi. Byty novostavby solnice jsou zkrátka synonymem ke spokojenému bydlení v příjemné oblasti s potřebnou občanskou vybaveností v podobě zdravotního střediska, lékárny, zubní ordinace, ordinace praktického i dětského lékaře. Nechybí ani mateřská a základní škola nebo knihovna. V obci je navíc autobusová i vlaková zastávka.