Potřebujete stavební jeřáby? Uplifter nabízí techniku pro průmysl i řemeslníky

Zdvihací a manipulační techniku řeší malé i velké firmy, podniky i drobní řemeslníci. Pro všechny tyto skupiny má řešení společnost Uplifter. Ta je již více než 15 let partnerem pro každého, kdo si manipulační a zdvihací zařízení potřebuje zakoupit nebo půjčit.

Řešení pro řemeslníky

Je jedno, v jakém oboru potřebujete manipulovat a zvedat břemena. Uplifter umí pomoci řemeslníkům a malým podnikatelům v zemědělství, ve dřevozpracujícím průmyslu, v oblasti zpracování kovů, v manipulaci a zpracování kamene, při práci s betonem, v autoopravárenství i v automotive obecně, v potravinářství i v oblasti logistiky a skladování. Pro každý z těchto oborů umí Uplifter najít vhodné řešení ve svém sortimentu. Nabízí mobilní jeřáby i minijeřáby, ale též tak specifická zařízení, jako jsou manipulátory na sklo a přísavky na skloPokud tedy realizujete výrobu či montáže oken, prosklených fasád, nebo rekonstrukce obecně, i pro vás bude společnost Uplifter ideálním partnerem.

Řešení pro průmysl

Vhodnou techniku u Uplifter však najdou rovněž průmyslové podniky – malé, střední i velké. V Uplifter svedou vyřešit zdvihací a manipulační procesy pro strojírenství, automotive, letecký průmysl, energetiku, výrobu dopravních prostředků, gumárenský a plastikářský průmysl, papírny, textilní průmysl i slévárenství. Řeší též problematiku průmyslového stěhování.

Stavební jeřáby k prodeji i k pronájmu

Naprostou jedničkou je společnost Uplifter v oblasti prodeje nových i použitých jeřábů, i v jejich pronájmu. Technika je připravena pro malé i velké firmy. K dispozici je perfektní zákaznická podpora, která poradí s výběrem a rezervovat si lze přímo i obslužný personál pro tato zařízení. Stavební jeřáby si lze vybrat jako mobilní jeřáby, minijeřáby a přívěsné jeřáby. Hodí se nejen pro oblast stavebnictví, ale rovněž pro automotive, strojírenství a pro potřeby armády. Zatímco stavební minijeřáby řeší zdvihání a přemísťování břemen do 8 tun, mobilní jeřáby pak až do 90 tun.