Plechové garáže se těší velké popularitě

Každý šofér, který si pořídí nový mobil, ale nevlastní žádnou garáž, stojí před velkým problémem. Nechat automobil denně zaparkovaný venku na sídlišti nebo před rodinným domem se nemusí vyplatit. Negarážované auto je zcela vystaveno nejen nepřízni počasí, ale i „hrátkám“ vandalů či nenechavým prstům zlodějíčků. Velkým vysvobozením od podobných starostí je pro všechny majitele negarážovaných vozů možnost pořídit si montovanou plechovou garáž od spolehlivého a kvalitního výrobce – spolecnosti Maritom.

Plechové garáže jsou velmi oblíbené

Vsadit na produkty firmy Maritom je sázka na jistotu! Při výrobě montovaných garáží totiž využívá moderní a špičkové technologie, které zaručují vysokou kvalitu, pevnost, bezpečnost a dlouhou životnost všech výrobků. Firma zhotoví garáž přesně podle individuálních přání zákazníka, a to za bezkonkurenční cenu. Navíc klientovi zdarma zajistí po celém území České republiky dopravu a montáž plechové garáže, včetně poradenských služeb.

Každého z řidičů, který se rozhodne montovanou garáž zakoupit, pak jistě zaujme i její celkový vzhled. Montované garáže jsou totiž zhotovovány jak v pozinkovaném, tak v různém barevném provedení. Zvolit si lze i sedlovou střechu, popřípadě stříšku s bočním spádem (vpravo či vlevo).  Na výběr jsou i rozměry plechové garáže a volit lze i to, pro kolik vozů bude přístřešek určen.

Každý z klientů, který dá přednost standardním rozměrům, bude mít k dispozici plechovou garáž o šířce tři metry a délce pět metrů. Opláštění garáže se zhotovuje z pozinkovaného plechu a nátěr konstrukce je prováděn základní barvou. Plechy se spojují pomocí nýtů a hotové profily jsou spojovány šrouby. Běžně je garáž vybavena dvoukřídlými dveřmi, zámkem, klíči či dvěma mechanickými západkami.

Velkou předností garáže s plechu  je i to, že se dá snadno rozmontovat a v případě potřeby přesunout na jiné místo. Plechový přístřešek pro auto je navíc výborným řešením, máme-li chatu či chalupu, kterou neobýváme celoročně a kde se nám finančně nevyplatí stavět klasickou zděnou garáž. Také v tomto případě jsou nám k dispozici spolehlivé a kvalitní služby spolecnosti Maritom.

Foto: plechovegaraze.cz

1 komentář: „Plechové garáže se těší velké popularitě

  1. Máme dobré zkušenosti s plechovou garáží, není to drahé a je to lepší, než abychom měli auto jen tak venku.

Napsat komentář