Jaké hygienické pomůcky vybrat do institutu estetické medicíny a kosmetických salonů?

Institut kosmetické medicíny i kosmetický salon vyžaduje použití kvalitních hygienických pomůcek pro zajištění optimální hygieny. Jaké papírové ručníky vybrat?

Jak zajistit vysokou úroveň hygieny v kosmetických centrech?

Kosmetické salony, instituty krásy a dermatologické ordinace představují pro své klienty prostor, kde se vzájemně snoubí příjemné prostředí, kvalita i profesionální služby, které jdou ruku v ruce s vysokou úrovní hygieny. Ta je zajišťována vhodnými kosmetickými doplňky.

Pro majitele těchto salonů doporučujeme použití jednorázových papírových ručníků, papírových kosmetických ubrousků a hygienických jednorázových podložek na kosmetická a vyšetřovací lůžka.

Jaké papírové ručníky vybrat?

Pro osušení rukou doporučujeme použití bílých papírových ručníků. Papernet skládané ručníky jsou vyrobené z vysoce kvalitního, pevného a savého papíru z celulózy DryTech.

Papírové ručníky z celulózy DryTech jsou díky exkluzivní výrobní technologii měkčí a objemnější. Celulóza DryTech má o 100 % větší absorpční kapacitu a o 100 % vyšší pevnost za mokra oproti běžnému papíru. Tyto vlastnosti garantují lepší užitné vlastnosti, nižší spotřebu i nižší finanční výdaje.

Pro vyšetřovací lůžka doporučujeme používat jednorázové papírové podložky

Vyšetřovací a kosmetická lůžka jsou nedílnou součástí každého kosmetického salonu i dermatologické ordinace. Je to místo, kde si klienti odpočinou při příjemné kosmetické proceduře. Proto je nutné používat vysoce kvalitní podložky, které ochrání klienta a zároveň jsou příjemné na dotek.

Papírová podložka vyšetřovací Papernet je vyrobena z kvalitní dvouvrstvé celulózy. Materiál je vysoce savý a dermatologicky testovaný. Vaši klienti si tak mohou dopřát příjemné ošetření a zároveň mají zajištěnou vysokou úroveň osobní hygieny na vyšetřovacím lůžku.

Každá jednotlivá vyšetřovací podložka v roli je zvlášť hygienicky balená ve folii a perforovaná, proto se snadno odtrhává na požadovanou velikost. Podložky doporučujeme do ordinací, ambulancí, salonů i klinik.