Investujte do kvalitního drátového rozhlasu pro města a obce

I v současné moderní době, kdy se používají především sociální sítě a internet, nachází drátový rozhlas uplatnění, a to především tam, kde není možné použít bezdrátové provedení. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se v této oblasti obrátit.

Společnost ELMIK má dlouholeté zkušenosti na poli s rozhlasy. V nabídce má kvalitní drátový rozhlas pro města a obce, kterým je možné ozvučit kromě jiného třeba i průmyslový podnik, sportovní areál či výrobní halu. ELMIK na tuzemském trhu působí od roku 1994 a zajistí vám vše od návrhu přes montáž až po servis.

Zvuk je kvalitní

S rozhlasem snadno a rychle informujete obyvatele o nějakých nahodilých událostech. Stejně tak jim můžete během krátké chvíle představit události, které se budou v následujících dnech či týdnech odehrávat. Využití je opravdu široké. Co se týče kvality zvuku, ta je opravdu vysoká, takže se nemusíte bát toho, že by vám posluchači nerozuměli.

Ozvučení je levné

Pravděpodobně vás zajímá pořizovací cena. Výsledná kalkulace se odvíjí od toho, jak velkou oblast potřebujete ozvučit, jakou variantu zvolíte a podobně. Rozhlasu se rozhodně nevzdávejte, protože starší občané by na vás byli naštvaní. Přece jen jsou zvyklí na pravidelné oznamování skrze tento kanál, protože nepoužívají sociální sítě, internet ani jiné moderní prostředky.

Existuje kromě drátového i bezdrátový rozhlas, nicméně nemůže se použít úplně všude. ELMIK vám prozradí, jaká varianta je ideální volbou zrovna pro vaše město, respektive obec. ELMIK má výkonné ústředny se 100 W až 10 000 W a navrhne vám třeba to, kolik reproduktorů potřebujete.

V neposlední řadě je v kompetenci společnosti záruční a pozáruční servis, takže se nemusíte o nic starat. ELMIK se stane vaší pravou rukou, co se rozhlasů týče. Více informací najdete na Elmik.cz.